• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

ZMARSZCZKI

MIKRODERMABRAZJA:
- jest zabiegiem mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Wykorzystanie kryształek diamentu złuszcza warstwa po warstwie korneocyty aż do pożądanego poziomu na granicy wzroku. Działa na zasadzie ścierania i zassania martwych komórek naskórka. Usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry, zmniejsza wydzielanie sebum.

PEELINGI CHEMICZNE:
– to zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem czynnych związków chemicznych nakładanych na skórę o określonych stężeniach. Działanie tzw. kwasów polega na złuszczaniu, odnowie, regeneracji i pozbyciu się wszelkiego rodzajów defektów skóry, takich jak: przebarwienia, blizny, trądzik, zmarszczki.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:
– inaczej „lifting wampirzy”. Jest to bezpieczny zabieg polecany  dla każdego klienta nawet z alergiami oraz w okresie letnim. Polega na pobraniu krwi, a następnie odwirowaniu dzięki któremu uzyskujemy naturalny materiał gotowy do podania za pomocą iniekcji. Osocze jest naszym naturalnym stymulatorem odnowy biologicznej naszego organizmu, oraz naturalnym opatrunkiem. W szczególności polecane dla osób walczących z różnego rodzaju defektami skóry, bliznami, cellulitem, a także znakomicie sprawdza się w terapiach anty age.

NICI PDO:
– to zabieg zapoczątkowany przez  Koreańczyków, który w bardzo szybkim czasie znalazł swoich zwolenników na całym świecie. Zabieg polega na wszczepieniu w skórę rozpuszczalnych syntetycznych  włókien (polidioksanon), które w szybkim czasie rozpuszczając się stymulują w skórze powstanie nowych włókien kolagenowych oraz elastynowych.  Wpływają na poprawę napięcia, sprężystości i elastyczności skóry, ponadto pomagają w łączeniu naturalnego kwasu hialuronowego. Zabieg polecany w szczególności dla osób od 30 do 65 roku zycia.

PELLEVE:
- Zabieg Pellevé ™ jest jedną z najnowszych niechirurgicznych technik służących utrzymaniu młodego wyglądu. Nie wykorzystuje on lasera. Jest to opatentowany system oparty na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RF). Za pomocą zabiegu możemy się pozbyć drugiego podbródka, fałdów nosowo-wargowych, zmarszczek wokół ust, zmarszczek lub fałdów pomiędzy brwiami, linii czołowych, nadmiaru skóry na górnej powiece, „kurzych łapek”, zmęczonego, smutnego wyrazu twarzy.

IPL – FOTOODMŁADZANIE:
- fotoodmładzanie –  polega na aplikowaniu impulsu świetlnego , który przenika w głąb skóry nie uszkadzając naskórka. Jest to zabieg ujędrniająco-odmładzający, bezbolesny,  poprawiający koloryt, napięcie, obkurcza nadmiernie rozszerzone pory, minimalizuje drobne zmarszczki. Skóra wygląda dużo młodziej- jest pełna blasku. Polecany w serii około 6-10 zabiegów, nie polecany w okresie letnim.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA:
– jest to zabieg stymulujący pracę skóry, pobudza i regeneruje  włókna kolagenowe oraz elastynowe. Polega na mikro kłuciach naskórka specjalnym urządzeniem  wyposażonym w kilkanaście igieł, dzięki którym wzrasta jego przepuszczalność dla środków pielęgnacyjnych i „zmusza” go do całkowitej przebudowy. Zmarszczki staja się mniej widoczne, blizny ulegają spłyceniu, następuje znaczna poprawa kolorytu skóry oraz owalu twarzy.

MEZOTERAPIA IGŁOWA:
– doskonała terapia rewitalizująca skórę, polega na podaniu śródskórnym niewielkich depozytów substancji aktywnych o działaniu leczniczym bądź upiększającym.  Składniki zawarte w preparacie mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają w miejsca docelowe – tam gdzie znajduje się problem. Mezoterapia igłowa pozwala osiągnąć długoterminowy efekt w postaci redukcji drobnych zmarszczek, poprawienia nawilżenia, dotlenienia oraz odżywienia skóry nie pomijając zbawiennego efektu dla klientów borykających się z problemami skóry głowy i nadmiernemu wypadaniu włosów. Zabieg sprawdza się również dla osób z przebarwieniami skóry, gdyż istnieje możliwość podania preparatu rozjaśniającego w miejsce problemu. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

WYPEŁNIACZ:
– aby pozbyć się szybko niechcianych zmarszczek statycznych, najlepiej sprawdzi się zabieg z zastosowaniem usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg jest bezpieczny i nie daje żadnej odpowiedzi ze strony układu odpornościowego. Kwas hialuronowy to naturalny składnik  naszego ciała odpowiedzialny za nawilżenie skóry  i jest najczęściej stosowanym do zabiegów wypełniających. Za pomocą wypełniaczy możemy nie tylko pozbyć się zmarszczek oraz zagnieceń skóry, ale także uwypuklić i wymodelować usta.

BOTOX:
– czyli toksyna botulinowa wytwarzana przez beztlenową pałeczkę Clostridium botulinum. Mimo, iż jest to toksyna należy do bezpiecznych oraz skutecznych zabiegów przeciwzmarszczkowych. Preparat podaje się za pomocą iniekcji w wybrane miejsca przez co likwidujemy problemy wywołane kurczeniem się mięśni, np. okolicy oka, czoła czy marszczyciela brwi. Preparat zaczyna działać od momentu podania do 14 dni, po upływie tego czasu następuje sparaliżowanie wybranego mięśnia i wygładzenie zmarszczek.

KARBOKSYTERAPIA:
– leczenie tzw. „cudownym gazem” czyli medycznym dwutlenkiem węgla. Gaz podawany jest za pomocą iniekcji powodując lekki stan zapalny, który budzi naturalne procesy naprawcze naszego organizmu. Dotlenia oraz odżywia tkanki, stymuluje włókna kolagenowe, wzmacnia cebulki włosów . Zabieg sprawdza się doskonale na ciało jak i całą okolicę twarzy – łącznie z oczami. Dzięki karboksyterapii możemy pozbyć się zasinień wokół oczu, blizn, cellulitu, nadmiernego wypadania włosów, rozstępów pomaga w walce z łuszczycą.