• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

TRĄDZIK

PEELING KAWITACYJNY:
– to bezbolesne i skuteczne oczyszczanie skóry za pomocą fal ultradźwiękowych. Metoda ta pozwala na dokładne usunięcie sebum i porów. Dzięki złuszczeniu rogowaciejących warstw naskórka peeling zapewnia regenerację i odświeżenie oraz dokładne oczyszczenie skóry. Peeling kawitacyjny znacznie ułatwia wchłanianie kosmetyków i poprawia efekty domowej pielęgnacji skóry. Zabieg ten gwarantuje doskonałe rezultaty również w przypadku skóry delikatnej, cienkiej z tendencją do pękania naczyń, podatnej na podrażnienia i wrażliwej.

MIKRODERMABRAZJA:
- jest zabiegiem mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Wykorzystanie kryształek diamentu złuszcza warstwa po warstwie korneocyty aż do pożądanego poziomu na granicy wzroku. Działa na zasadzie ścierania i zassania martwych komórek naskórka. Usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry, zmniejsza wydzielanie sebum.

PEELINGI CHEMICZNE:
– to zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem czynnych związków chemicznych nakładanych na skórę o określonych stężeniach. Działanie tzw. kwasów polega na złuszczaniu, odnowie, regeneracji i pozbyciu się wszelkiego rodzajów defektów skóry, takich jak: przebarwienia, blizny, trądzik, zmarszczki.

KARBOKSYTERAPIA:
– leczenie tzw. „cudownym gazem” czyli medycznym dwutlenkiem węgla. Gaz podawany jest za pomocą iniekcji powodując lekki stan zapalny, który budzi naturalne procesy naprawcze naszego organizmu. Dotlenia oraz odżywia tkanki, stymuluje włókna kolagenowe, wzmacnia cebulki włosów . Zabieg sprawdza się doskonale na ciało jak i całą okolicę twarzy – łącznie z oczami. Dzięki karboksyterapii możemy pozbyć się zasinień wokół oczu, blizn, cellulitu, nadmiernego wypadania włosów, rozstępów pomaga w walce z łuszczycą.

IPL-ACNE:
– to doskonały zabieg dla osób walczących z trądzikiem, gdyż jest on alternatywą dla terapii antybiotykowych. Światło IPL powoduje zmniejszenie namnażania się bakterii w skórze odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Łagodzi objawy choroby, poprawia wygląd skóry – działa przeciwzapalnie.

 • DERMATOLOGIA

  Lek. med. Aleksandra LIPKA-TRAWINSKA
  Specjalista dermatolog-wenerolog

  Leczy wszystkie choroby skóry, włosów, paznokci, błon śluzowych i weneryczne – dorośli i dermatologia dziecięca. 20- letnie doświadczenie zawodowe i nowoczesne metody leczenia. Ukończyła studia ŚlAM z Wyróżnieniem i uzyskała drugi stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii z Wyróżnieniem.

  Posiada liczne Certyfikaty szkoleń podyplomowych: Elektrochirurgia, Dermatochirurgia, Dermatoskopia znamion i nowotworów skóry, Dermatologia pediatryczna, Peelingi medyczne, Leczenie trądziku doustną izotretynoiną, Intralipoterapia i adipocytoliza na lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej preparatem AQUALIX…i inne).

  DERMATOSKOPIA – ocena dermatoskopem wysokiej klasy znamion barwnikowych w kierunku CZERNIAKA skóry lub znamion dysplastycznych, ocena stanów poprzedzających NOWOTWORY SKÓRY – nie gojące się ranki, rogowacenia, zaczerwienienia, plamki itp. i ich leczenie, ocena małych naczyniaków, brodawek itd. Cena z poradą 100 PLN

  RADIOCHIRURGIA – wypalanie laserem radiowym Pelleve zmian skórnych takich jak: brodawki (zwykłe i łojotokowe), wyrośla skórne, włókniaki (twarz, powieki, szyja, pachy, okolice biustu, ud, pachwin i inne) , rozszerzone naczynia , grudki i guzki , prosaki, niektóre znamiona Cena od 100 PLN Znieczulenie 30PLN

  INTRALIPOTERAPIA NA LOKALNY NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ – rozpuszczanie nadmiaru tłuszczu za pomocą iniekcji preparatu AQUALIX: Podbródek, kark, ramiona, plecy, brzuch, biodra, bryczesy, wewnętrzna część ud, kolana, tłuszczaki itp.

  PEELIGI MEDYCZNE – wg. cennika

  CENA KONSULTACJI ODLICZANA OD CENY ZABIEGU !