• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

TKANKA TŁUSZCZOWA/CELLULIT

KARBOKSYTERAPIA:
– leczenie tzw. „cudownym gazem” czyli medycznym dwutlenkiem węgla. Gaz podawany jest za pomocą iniekcji powodując lekki stan zapalny, który budzi naturalne procesy naprawcze naszego organizmu. Dotlenia oraz odżywia tkanki, stymuluje włókna kolagenowe, wzmacnia cebulki włosów . Zabieg sprawdza się doskonale na ciało jak i całą okolicę twarzy – łącznie z oczami. Dzięki karboksyterapii możemy pozbyć się zasinień wokół oczu, blizn, cellulitu, nadmiernego wypadania włosów, rozstępów pomaga w walce z łuszczycą.

GEMINI V:
– jest to zabieg modelujący sylwetkę, pomagający w walce z cellulitem oraz w miejscowym nadmiernym nagromadzeniu tkanki tłuszczowej.  W urządzeniu połączono najbardziej skuteczne technologie
wykorzystywane w zabiegach na ciało: fale radiowe, lipokawitacja ultradźwiękowa, laser biostymulujący, mechaniczny masaż próżniowy, vacum.

KRIOLIPOLIZA:
– jest to zabieg polegający na „wymrażaniu” komórek tłuszczowych. Metoda ta, została zapoczątkowana w 2008 roku i sprawdza się rewelacyjnie do dzisiaj.  Cechuje się nie tylko dużą skutecznością, ale też bezpieczeństwem dla klienta. Specjalne głowice urządzenia chłodzą wybrany obszar ciała prowadząc do apoptozy czyli rozpadu i śmierci komórek tłuszczowych, które są stopniowo eliminowane z organizmu.

ELEKTROSTYMULACJA:
– wykorzystuje prąd zmienny, który pobudza mięśnie do skurczu.  Modeluje, ujędrnia, uelastycznia i wyszczupla sylwetkę. Zabieg przeznaczony dla osób z cellulitem lub nadwaga, które nie maja czasu na czynna gimnastykę. Jeden zabieg elektrostymulacji trwający około 45 minut daje efekt dwugodzinnej sesji na siłowni.

BAŃKA CHIŃSKA:
– doskonale sprawdza się w walce z cellulitem, utratą jędrności oraz pomaga w modelowaniu sylwetki. Celem zabiegu jest silne przekrwienie skóry, lepsze dotlenienie oraz mechaniczne „rozmasowanie” grudek tłuszczu. Zabiegi polecane są w serii około 10 spotkań najlepiej dwa razy w tygodniu.