• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

REWITALIZACJA

MIKRODERMABRAZJA:
- jest zabiegiem mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Wykorzystanie kryształek diamentu złuszcza warstwa po warstwie korneocyty aż do pożądanego poziomu na granicy wzroku. Działa na zasadzie ścierania i zassania martwych komórek naskórka. Usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry, zmniejsza wydzielanie sebum.

OXYBRAZJA:
– nowoczesny peeling  wodno-tlenowy, najpopularniejszy letni zabieg, polecany w szczególności dla skór wrażliwych, alergicznych oraz płytko unaczynionych. Polega na delikatnym oczyszczeniu i złuszczeniu skóry za pomocą sprężonego strumienia soli fizjologicznej. Zabieg łagodzi stany zapalne, zmiękcza oraz nawilża skórę. Efekt złuszczenia jest znacznie słabszy niż w przypadku innych metod (mikrodermabrazja korundowa, diamentowa, peeling chemiczny), przez co idealnie sprawdza się nawet w ciepłe, słoneczne miesiące.

PEELING KAWITACYJNY:
– to bezbolesne i skuteczne oczyszczanie skóry za pomocą fal ultradźwiękowych. Metoda ta pozwala na dokładne usunięcie sebum i porów. Dzięki złuszczeniu rogowaciejących warstw naskórka peeling zapewnia regenerację i odświeżenie oraz dokładne oczyszczenie skóry. Peeling kawitacyjny znacznie ułatwia wchłanianie kosmetyków i poprawia efekty domowej pielęgnacji skóry. Zabieg ten gwarantuje doskonałe rezultaty również w przypadku skóry delikatnej, cienkiej z tendencją do pękania naczyń, podatnej na podrażnienia i wrażliwej.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA:
–  to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg odmładzający skórę, poprawiający jej kondycję, redukujący wiotkość, zmarszczki, przebarwienia. W zabiegu mezoterapii bezigłowej zostaje zastosowane zjawisko elektroporacji (zwiększa przepuszczalność skóry poprzez krótkie impulsy elektryczne)  i elektroforezy (przenoszenie substancji  jonowych z preparatu poprzez prąd stały). Obydwa zjawiska zachodząc jednocześnie powodują głęboką penetrację skóry substancjami aktywnymi.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA:
– jest to zabieg stymulujący pracę skóry, pobudza i regeneruje  włókna kolagenowe oraz elastynowe. Polega na mikro kłuciach naskórka specjalnym urządzeniem  wyposażonym w kilkanaście igieł, dzięki którym wzrasta jego przepuszczalność dla środków pielęgnacyjnych i „zmusza” go do całkowitej przebudowy. Zmarszczki staja się mniej widoczne, blizny ulegają spłyceniu, następuje znaczna poprawa kolorytu skóry oraz owalu twarzy.

MEZOTERAPIA IGŁOWA:
– doskonała terapia rewitalizująca skórę, polega na podaniu śródskórnym niewielkich depozytów substancji aktywnych o działaniu leczniczym bądź upiększającym.  Składniki zawarte w preparacie mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają w miejsca docelowe – tam gdzie znajduje się problem. Mezoterapia igłowa pozwala osiągnąć długoterminowy efekt w postaci redukcji drobnych zmarszczek, poprawienia nawilżenia, dotlenienia oraz odżywienia skóry nie pomijając zbawiennego efektu dla klientów borykających się z problemami skóry głowy i nadmiernemu wypadaniu włosów. Zabieg sprawdza się również dla osób z przebarwieniami skóry, gdyż istnieje możliwość podania preparatu rozjaśniającego w miejsce problemu. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

PEELINGI CHEMICZNE:
– to zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem czynnych związków chemicznych nakładanych na skórę o określonych stężeniach. Działanie tzw. kwasów polega na złuszczaniu, odnowie, regeneracji i pozbyciu się wszelkiego rodzajów defektów skóry, takich jak: przebarwienia, blizny, trądzik, zmarszczki.

KARBOKSYTERAPIA:
– leczenie tzw. „cudownym gazem” czyli medycznym dwutlenkiem węgla. Gaz podawany jest za pomocą iniekcji powodując lekki stan zapalny, który budzi naturalne procesy naprawcze naszego organizmu. Dotlenia oraz odżywia tkanki, stymuluje włókna kolagenowe, wzmacnia cebulki włosów . Zabieg sprawdza się doskonale na ciało jak i całą okolicę twarzy – łącznie z oczami. Dzięki karboksyterapii możemy pozbyć się zasinień wokół oczu, blizn, cellulitu, nadmiernego wypadania włosów, rozstępów pomaga w walce z łuszczycą.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:
– inaczej „lifting wampirzy”. Jest to bezpieczny zabieg polecany  dla każdego klienta nawet z alergiami oraz w okresie letnim. Polega na pobraniu krwi, a następnie odwirowaniu dzięki któremu uzyskujemy naturalny materiał gotowy do podania za pomocą iniekcji. Osocze jest naszym naturalnym stymulatorem odnowy biologicznej naszego organizmu, oraz naturalnym opatrunkiem. W szczególności polecane dla osób walczących z różnego rodzaju defektami skóry, bliznami, cellulitem, a także znakomicie sprawdza się w terapiach anty age.