• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

PRZEBARWIENIA

 

NOWOŚĆ - BB GLOW!!!!

Jest to rewolucyjny zabieg subtelnej pigmentacji skóry, z wykorzystaniem innowacyjnych ampułek BB Glow, który rozjaśnia i wygładza koloryt, jednocześnie delikatnie kamuflując przebarwienia, zmiany potrądzikowe czy melasmę.

Ampułki bb glow na tle innych preparatów z tej kategorii wyróżniają się unikatowym składem, który wzbogacony został o naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste oraz niacynamid, czyli witaminę B3.

Działanie? Rozjaśniające, odżywiające, liftingujące, wyrównujący koloryt skóry, odbudowujące komórki skóry, wzmagające produkcję kolagenu, poprawiające napięcie i elastyczność skóry.

 

MIKRODERMABRAZJA:
- jest zabiegiem mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Wykorzystanie kryształek diamentu złuszcza warstwa po warstwie korneocyty aż do pożądanego poziomu na granicy wzroku. Działa na zasadzie ścierania i zassania martwych komórek naskórka. Usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry, zmniejsza wydzielanie sebum.

PEELINGI CHEMICZNE:
– to zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem czynnych związków chemicznych nakładanych na skórę o określonych stężeniach. Działanie tzw. kwasów polega na złuszczaniu, odnowie, regeneracji i pozbyciu się wszelkiego rodzajów defektów skóry, takich jak: przebarwienia, blizny, trądzik, zmarszczki.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA:
– jest to zabieg stymulujący pracę skóry, pobudza i regeneruje  włókna kolagenowe oraz elastynowe. Polega na mikro kłuciach naskórka specjalnym urządzeniem  wyposażonym w kilkanaście igieł, dzięki którym wzrasta jego przepuszczalność dla środków pielęgnacyjnych i „zmusza” go do całkowitej przebudowy. Zmarszczki staja się mniej widoczne, blizny ulegają spłyceniu, następuje znaczna poprawa kolorytu skóry oraz owalu twarzy.

MEZOTERAPIA IGŁOWA:
– doskonała terapia rewitalizująca skórę, polega na podaniu śródskórnym niewielkich depozytów substancji aktywnych o działaniu leczniczym bądź upiększającym.  Składniki zawarte w preparacie mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają w miejsca docelowe – tam gdzie znajduje się problem. Mezoterapia igłowa pozwala osiągnąć długoterminowy efekt w postaci redukcji drobnych zmarszczek, poprawienia nawilżenia, dotlenienia oraz odżywienia skóry nie pomijając zbawiennego efektu dla klientów borykających się z problemami skóry głowy i nadmiernemu wypadaniu włosów. Zabieg sprawdza się również dla osób z przebarwieniami skóry, gdyż istnieje możliwość podania preparatu rozjaśniającego w miejsce problemu. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:
– inaczej „lifting wampirzy”. Jest to bezpieczny zabieg polecany  dla każdego klienta nawet z alergiami oraz w okresie letnim. Polega na pobraniu krwi, a następnie odwirowaniu dzięki któremu uzyskujemy naturalny materiał gotowy do podania za pomocą iniekcji. Osocze jest naszym naturalnym stymulatorem odnowy biologicznej naszego organizmu, oraz naturalnym opatrunkiem. W szczególności polecane dla osób walczących z różnego rodzaju defektami skóry, bliznami, cellulitem, a także znakomicie sprawdza się w terapiach anty age.