• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

NACZYNKA/RUMIEŃ

PEELING KAWITACYJNY:
– to bezbolesne i skuteczne oczyszczanie skóry za pomocą fal ultradźwiękowych. Metoda ta pozwala na dokładne usunięcie sebum i porów. Dzięki złuszczeniu rogowaciejących warstw naskórka peeling zapewnia regenerację i odświeżenie oraz dokładne oczyszczenie skóry. Peeling kawitacyjny znacznie ułatwia wchłanianie kosmetyków i poprawia efekty domowej pielęgnacji skóry. Zabieg ten gwarantuje doskonałe rezultaty również w przypadku skóry delikatnej, cienkiej z tendencją do pękania naczyń, podatnej na podrażnienia i wrażliwej.

OXYBRAZJA:
– nowoczesny peeling  wodno-tlenowy, najpopularniejszy letni zabieg, polecany w szczególności dla skór wrażliwych, alergicznych oraz płytko unaczynionych. Polega na delikatnym oczyszczeniu i złuszczeniu skóry za pomocą sprężonego strumienia soli fizjologicznej. Zabieg łagodzi stany zapalne, zmiękcza oraz nawilża skórę. Efekt złuszczenia jest znacznie słabszy niż w przypadku innych metod (mikrodermabrazja korundowa, diamentowa, peeling chemiczny), przez co idealnie sprawdza się nawet w ciepłe, słoneczne miesiące.

SONOFOREZA:
– zabieg ten polega na „wtłaczaniu” w skórę substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków.
Dotlenia, odżywia, rozjaśnia przebarwienia, pobudza regenerację. Ultradźwięki wprawiające w wibrację skórę oraz mięśnie wywołują „efekt cieplny” przez co  poprawiają sprężystość i jędrność skóry.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA:
– to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg odmładzający skórę, poprawiający jej kondycję, redukujący wiotkość, zmarszczki, przebarwienia. W zabiegu mezoterapii bezigłowej zostaje zastosowane zjawisko elektroporacji (zwiększa przepuszczalność skóry poprzez krótkie impulsy elektryczne)  i elektroforezy (przenoszenie substancji  jonowych z preparatu poprzez prąd stały). Obydwa zjawiska zachodząc jednocześnie powodują głęboką penetrację skóry substancjami aktywnymi.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA:
– jest to zabieg stymulujący pracę skóry, pobudza i regeneruje  włókna kolagenowe oraz elastynowe. Polega na mikro kłuciach naskórka specjalnym urządzeniem  wyposażonym w kilkanaście igieł, dzięki którym wzrasta jego przepuszczalność dla środków pielęgnacyjnych i „zmusza” go do całkowitej przebudowy. Zmarszczki staja się mniej widoczne, blizny ulegają spłyceniu, następuje znaczna poprawa kolorytu skóry oraz owalu twarzy.

KARBOKSYTERAPIA:
– leczenie tzw. „cudownym gazem” czyli medycznym dwutlenkiem węgla. Gaz podawany jest za pomocą iniekcji powodując lekki stan zapalny, który budzi naturalne procesy naprawcze naszego organizmu. Dotlenia oraz odżywia tkanki, stymuluje włókna kolagenowe, wzmacnia cebulki włosów . Zabieg sprawdza się doskonale na ciało jak i całą okolicę twarzy – łącznie z oczami. Dzięki karboksyterapii możemy pozbyć się zasinień wokół oczu, blizn, cellulitu, nadmiernego wypadania włosów, rozstępów pomaga w walce z łuszczycą.

ELEKTROKOAGULACJA:
– zabieg elektrochirurgiczny zwany inaczej termolizą lub diatermią, wykorzystuje prąd zmienny o dużej częstotliwości, który koaguluje (ścina - przypala) białko przez co możemy pozbyć się różnego rodzaju zmian skórnych łącznie z naczyniami.