• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

BLIZNY/ROZSTĘPY

KARBOKSYTERAPIA:
– leczenie tzw. „cudownym gazem” czyli medycznym dwutlenkiem węgla. Gaz podawany jest za pomocą iniekcji powodując lekki stan zapalny, który budzi naturalne procesy naprawcze naszego organizmu. Dotlenia oraz odżywia tkanki, stymuluje włókna kolagenowe, wzmacnia cebulki włosów . Zabieg sprawdza się doskonale na ciało jak i całą okolicę twarzy – łącznie z oczami. Dzięki karboksyterapii możemy pozbyć się zasinień wokół oczu, blizn, cellulitu, nadmiernego wypadania włosów, rozstępów pomaga w walce z łuszczycą.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA:
– jest to zabieg stymulujący pracę skóry, pobudza i regeneruje  włókna kolagenowe oraz elastynowe. Polega na mikro kłuciach naskórka specjalnym urządzeniem  wyposażonym w kilkanaście igieł, dzięki którym wzrasta jego przepuszczalność dla środków pielęgnacyjnych i „zmusza” go do całkowitej przebudowy. Zmarszczki staja się mniej widoczne, blizny ulegają spłyceniu, następuje znaczna poprawa kolorytu skóry oraz owalu twarzy.

MEZOTERAPIA IGŁOWA:
– doskonała terapia rewitalizująca skórę, polega na podaniu śródskórnym niewielkich depozytów substancji aktywnych o działaniu leczniczym bądź upiększającym.  Składniki zawarte w preparacie mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają w miejsca docelowe – tam gdzie znajduje się problem. Mezoterapia igłowa pozwala osiągnąć długoterminowy efekt w postaci redukcji drobnych zmarszczek, poprawienia nawilżenia, dotlenienia oraz odżywienia skóry nie pomijając zbawiennego efektu dla klientów borykających się z problemami skóry głowy i nadmiernemu wypadaniu włosów. Zabieg sprawdza się również dla osób z przebarwieniami skóry, gdyż istnieje możliwość podania preparatu rozjaśniającego w miejsce problemu. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

PEELINGI CHEMICZNE:
– to zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem czynnych związków chemicznych nakładanych na skórę o określonych stężeniach. Działanie tzw. kwasów polega na złuszczaniu, odnowie, regeneracji i pozbyciu się wszelkiego rodzajów defektów skóry, takich jak: przebarwienia, blizny, trądzik, zmarszczki.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:
– inaczej „lifting wampirzy”. Jest to bezpieczny zabieg polecany  dla każdego klienta nawet z alergiami oraz w okresie letnim. Polega na pobraniu krwi, a następnie odwirowaniu dzięki któremu uzyskujemy naturalny materiał gotowy do podania za pomocą iniekcji. Osocze jest naszym naturalnym stymulatorem odnowy biologicznej naszego organizmu, oraz naturalnym opatrunkiem. W szczególności polecane dla osób walczących z różnego rodzaju defektami skóry, bliznami, cellulitem, a także znakomicie sprawdza się w terapiach anty age.